Apartmány Reitmayer Apartmány Reitmayer Apartmány Reitmayer Apartmány Reitmayer

Ubytovanie v apartmánoch

V apartmánovom dome Reitmayer sa nachádzajú 4 komfortné apartmány, každý s rozlohou 70 m2. K príslušenstvu apartmánu patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. K štandardnému vybaveniu apartmánu patrí TV so satelitným príjmom, chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná konvica.

Horné dva apartmány majú jednu dvojlôžkovú a jednu trojlôžkovú izbu. Dva prízemné apartmány sú svojim bezbariérovým riešením veľmi vhodné pre starších návštevníkov, alebo pre návštevníkov s telesným postihnutím.

Interiér apartmánu
Interiér apartmánu
Interiér apartmánu
Interiér apartmánu

Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia s krbom. Reštaurácia poskytuje súkromie a je určená len pre našich hostí a ich priateľov. Raňajky sú poskytované formou bufetových stolov. Kuchyňa je domáca, denné menu pozostáva z 5-7 jedál. Majster kuchár rád vyhovie želaniam hostí a z dostupných surovín rád prípraví fantastické špeciality. Reštaurácia je otvorená denne od 16.00 - 21.00, v prípade záujmu vieme otváraciu dobu predĺžiť do 24.00. V prípade skupinovej objednávky vieme jedlá pripraviť aj na čas mimo otváracích hodín.

Raňajky podávame formou bufetových stolov
Útulná reštaurácia s krbom
Raňajky podávame formou bufetových stolov
Raňajky podávame formou bufetových stolov

Našim hosťom ponúkame v letných mesiacoch servírovanie jedál na letnej terase. Hostia si taktiež môžu odpočinúť v pekne udržiavanej záhrade penziónu.

Terasa
Terasa

Pre stretnutia v uzavretej spoločnosti, alebo pre posedenia pri grile ponúkame možnosť zapožičania záhradného domčeka (koliby) s grilom a ďalším vybavením v najodľahlejšom konci záhrady.

Záhradná koliba
Letná terasa

Návštevníci majú možnosť parkovania na súkromnom parkovisku penziónu zdarma. Hosťom poskytujeme taktiež wi-fi pripojenie na internet v cene ubytovania.

Pre firemné akcie, školenia a rôzne malé spoločenské podujatia ponúkame možnosť zapožičania konferenčnej haly s kapacitou 30 miest.

Chcete spojiť príjemné s užitočným?

Naša ponuka pre záujemcov o štúdium anglického jazyka: Ponúkame Vám pobyty spojené s výukou anglického jazyka so skúseným lektorom. Dĺžku a intenzitu kurzu prispôsobíme podľa Vašeho želania. Kontakt na našeho lektora: 0903 620 872, www.bernies.sk, bernies@stonline.sk.

Cenník ubytovania